Nieuws

« Vorige - Volgende »

Jeugddansers van Cools naar het WK hiphop

11 oktober 2017 - 00:49  •  Gudo Cools  •  reacties

Jeugddansers van Cools naar het WK hiphop

Alphen aan den Rijn - "Dit jaar wordt het WK georganiseerd in Leiden", vertelt Gudo Cools. "De dansers van onze jeugdafdeling mochten afgelopen mei al meedoen met het EK die in Tsjechië werd gehouden. Daar eindigde duo Double Trouble op de vierde plaats, Teens crew Ignite behaalde toen de halve finale. Voor het WK won duo Lil Insane een wildcard om aan het WK te gaan deelnemen."

"Er is vanaf de zomer hard getraind, een geweldige grote inzet van de coaches, onze jeugddansafdeling en natuurlijk de achterban heeft geresulteerd in het klaarstomen van deze jeugdige top talentjes. Ook scholen hebben meegewerkt zoals Ashram en Scala waar vrijstelling is gegeven voor de gymlessen om zodoende de focus te houden op dans. We zijn er klaar voor."

Het WK wordt gehouden van 19-21 oktober In zalen van Holiday Inn te Leiden.

Fotograaf: Cools Dance & Events
Cools Dance & Events.'
Cools Dance & Events

Dansschool met een groot aanbod aan dansstijlen!